Ile kosztuje zamówienie kontenera na śmieci?

śmieci odpady wywoz

Wbrew pozorom samodzielne zamówienie kontenera na śmieci nie jest szczególnie skomplikowane ani kosztowne. Cena zależna jest przede wszystkim od rozmiaru pojemnika, dzięki czemu można bez przeszkód skupić się na dobraniu odpowiedniego terminu. Najprostszym sposobem na zweryfikowanie ceny jest bezpośredni kontakt telefoniczny z doświadczonym konsultantem. Koszt sprawdzić można także samodzielnie przy pomocy dedykowanego zamówieniom online formularza na naszej stronie. Jak to zrobić? Ile kosztuje podstawienie i odebranie kontenera na terenie Warszawy? Na wszystkie te pytania odpowiadamy poniżej.

Wywóz śmieci Ursynów – ile kosztują poszczególne rodzaje kontenerów?

W ofercie firmy BYŚ znaleźć można wiele rodzajów pojemników i kontenerów na niemalże wszelkiego rodzaju odpady. W kwestii takiej jak wywóz śmieci Ursynów to jedna z wielu dzielnic Warszawy, na których terenie oferujemy kompleksowe wsparcie. Na naszej stronie można szybko, wygodnie i bezpiecznie zlecić podstawienie wraz z odbiorem kontenerów o następujących pojemnościach:

  • Mini-kontener typu KP-1,5 – półtora metra sześciennego za 420 złotych brutto.
  • Mini-kontener typu KP-2,5 – dwa i pół metra sześciennego za 520 złotych brutto.
  • Kontener typu KP-5,5 – pięć i pół metra sześciennego za 750 złotych brutto.
  • Kontener typu KP-7 – siedem metrów sześciennych za 800 złotych brutto.

Wspomniane powyżej ceny dotyczą jedynie odpadów komunalnych zaklasyfikowanych jako bezpieczne. W przypadku niebezpiecznych zanieczyszczeń oraz problematycznych odpadów takich jak np. azbest, wełna mineralna, papa czy odpady z demontażu pojazdów koszt usługi wymagać będzie indywidualnej wyceny. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości warto skorzystać z bezpłatnej pomocy doświadczonych konsultantów, którzy pomogą dobrać odpowiednie rozwiązanie do potrzeb. Oferta BYŚ skierowana jest przede wszystkim do klientów firmowych, indywidualnych oraz administracji osiedlowych i instytucji.

Kontener na śmieci Ursynów – jak dobrać rozmiar i przeznaczenie?

Dobranie odpowiedniego rozmiaru pojemnika na odpady pozwala uniknąć sytuacji, w której nadmiar nie mieści się w środku. Z tego właśnie powodu większy kontener to dużo bezpieczniejsze i rozsądniejsze rozwiązanie. Zgodnie z obowiązujący przepisami nie można magazynować nadmiaru opadów bezpośrednio na ziemi (np. obok pojemnika). Duży kontener pozwoli uniknąć także wszelkiego rodzaju zastojów w pracy ekip budowlanych i remontowych. Wszystkie wspomniane wyżej modele zbiorników umożliwiają składowanie zanieczyszczeń takich jak:

  • odpady komunalne,
  • odpady remontowe i budowlane,
  • gruz (czysty lub zanieczyszczony),
  • odpady zielone (rośliny, ziemia, gałęzie itp.),
  • odpady surowcowe (np. tworzywa sztuczne, makulatura, szkło itp.).

W zależności od potrzeb większe modele (5,5m³ albo 7m³) wykorzystać można także do utylizacji odpadów wielkogabarytowych i elektrośmieci. W kwestii takiej jak kontener na śmieci Ursynów to jedna z wielu dzielnic, na których terenie warto skorzystać z usług fachowców z firmy BYŚ.

Poprzedni artykułZamrażanie kriogeniczne w przemyśle spożywczym
Następny artykułAktualne oferty pracy – gdzie i jak ich szukać?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj