Indywidualny sklep internetowy – jak rozwinąć swój e-biznes

Czy wiesz, że stosując dostępne rozwiązania e-commerce możesz mieć swój własny sklep internetowy na najwyższym poziomie? Home sklep internetowy to ogromne udogodnienie, dzięki któremu sprzedaż stanie się prostsza niż kiedykolwiek wcześniej. Dodatkowo zintegrowanie go z systemem Apilo sprawi, że pomnożysz swoje zyski nie wykorzystując dodatkowego czasu na realizację poszczególnych zadań. Zapoznaj się z przygotowanymi propozycjami i stań się liderem sprzedaży w świecie online.

Home sklep internetowy – połączenie działań w systemie Apilo

Korzystanie z e-sklepu to doskonały ruch, który z pewnością postawi cię w oczach konsumentów, jako profesjonalistę. Chcąc zoptymalizować jego działanie warto wdrożyć nowoczesne rozwiązania, które umożliwią ci sprawną i bezproblemową sprzedaż wielokanałową. Zastanawiasz się, czy zastosowanie Apilo będzie dobrym posunięciem z twojej strony? Zdecydowanie tak! Prawdę mówiąc, nie ma znaczenia, czy jesteś początkującym sprzedawca stawiającym swoje pierwsze kroki w sprzedaży internetowej, czy masz już zbudowane grono stałych klientów i chcesz jedynie poszerzyć swoją działalność.

Indywidualny sklep internetowy prowadzony przy pomocy zewnętrznego systemu to możliwość zebrania wszelkich niezbędnych informacji w jednym miejscu bez konieczności przeklikiwania i szukania poszczególnych danych. Dodatkowo specjalnie dla klientów decydujących się na długofalową współpracę udostępniona została bezpłatna pomoc techniczna, która odpowie na każde pytanie związane z funkcjonowaniem narzędzia i wykorzystaniem udostępnionych działań w celu usprawnienia procesu sprzedaży.

Postaw na jakość i zintegruj sklep online z pozostałymi kanałami sprzedaży. Pozwoli ci to na szybszą obsługę poszczególnych zamówień, usprawnienie pracy zespołu oraz ograniczenie ponoszonych kosztów do absolutnego minimum.

Chcesz połączyć Home sklep internetowy z nowoczesnym narzędziem, jakim jest Apilo? Doskonale! Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskasz:

  • Możliwość równoczesnej obsługi więcej niż dwóch sklepów
  • Połączenie ze sklepem internetowym dodatkowych kanałów sprzedaży
  • Włączenie automatycznego pobierania i odświeżania danych
  • Automatyczne generowanie etykiet i dokumentów przewozowych
  • Automatyczne powiadamianie firmy kurierskiej
  • Automatyczne generowanie faktur i paragonów
  • Ujednolicenie danych z magazynu
  • Aktualizacja i monitorowanie cen

Wdrożenie działań przygotowanych przez Apilo zdecydowanie usprawni twoją dotychczasową sprzedaż oraz wyeliminuje ewentualne pomyłki. Dzięki możliwości automatycznego kontrolowania stanów magazynowych, po każdej dokonanej transakcji ilość dostępnego towaru pomniejszy się na każdej platformie, która w ofercie ma twoje produkty. Co więcej, opcja, która pozwala na to, aby twój indywidualny sklep internetowy był połączony z największymi platformami sprzedażowymi, jak: Allegro, Amazon, Shopee i wiele innych postawi cię na znacznie lepszej pozycji niż konkurencję.

Rozwijaj handel internetowy na najwyższym poziomie

Niezwykle ważnym aspektem, który ułatwi twoją pracę podczas integracji jest specjalnie przygotowany moduł do zarządzania cenami. Dlaczego to takie ważne? Umowy z poszczególnymi dystrybutorami mogą różnić się od siebie, co oznacza, że prowizja za prowadzenie sprzedaży na Allegro eBay, czy eSklepie może różnić się od siebie. Chcąc zawsze wychodzić na przysłowiowe zero, panel zarządzania pozwala na dostosowanie cen, które zawierać będą odpowiednie doliczenia zgodnie z obowiązującymi stawkami.

Niezwykle pomocne jest również automatyczne przeliczanie walutowe i możliwość nadania własnego kursu lub skorzystania z danych przedstawianych przez NBP. To pozwala na szybką i bezproblemową zagraniczną sprzedaż bez konieczności podejmowania dodatkowych działań.

Podejdź do swojego biznesu kompleksowo i postaw na rozwój, wdrażając innowacyjne rozwiązania. Z systemu Apilo skorzystało już tysiące przedsiębiorców, ty też możesz dołączyć do tego grona. Dowiedz się więcej: https://apilo.com/pl/integration/esklep/.

Poprzedni artykułMasz firmę transportową? Wypróbuj faktoring!
Następny artykułFaktoring eksportowy – co możesz z nim zyskać?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj