Jak wybrać kuriera dla sklepu internetowego?

Jednym z najważniejszych elementów niezawodnego funkcjonowania sklepu internetowego jest sprawne dostarczenie zakupionego towaru do klienta. Nie bez znaczenia jest tutaj cena, ale liczy się również jakość usług kurierskich oraz ich zakres. Jak wybierać kuriera do współpracy ze sklepem internetowym? Jakie usługi są w tym przypadku najważniejsze?

Wygodne śledzenie przesyłki InPost!

Szybkie i sprawne dostarczenie paczki do klienta to tylko jeden z aspektów wysyłki, jakie ma olbrzymie znaczenie. Praktycznie wszystkie firmy kurierskie oferują dostarczenie produktu w 24 godziny. To, co jest kartą przetargową, to cena usług kurierskich oraz możliwość monitorowania przesyłki. Co prawda większość firm oferuje już taką usługę, jednak ma ona różną postać. I śledzenie przesyłki InPost jest jednym z najbardziej spersonalizowanych i świetnie dopracowanych systemów.

W przypadku firmy InPost śledzenie paczki odbywa się wielotorowo i bardzo skrupulatnie. Klient otrzymuje maila z informacją praktycznie na każdym etapie transportu paczki. Dzięki temu nie musi wchodzić na stronę InPost i wpisywać numeru referencyjnego, aby sprawdzić, gdzie w danym momencie znajduje się jego przesyłka. Pierwszego maila otrzyma bowiem już w chwili, kiedy numer referencyjny zostanie wpisany w systemie i oznaczony jako paczka oczekująca do nadania.

Tani kurier, paczkomaty oraz przesyłki krajowe i zagraniczne

Co najważniejsze, śledzenie przesyłek InPost to tylko jedno z praktycznych rozwiązań, które kurier ten oferuje swoim klientom. Firma InPost słynie z innowacyjnego dostarczania przesyłek do specjalnych punktów, czyli do paczkomatów. Jest to wygodne rozwiązanie dla osób, które nie mogą odebrać paczki w domu, bo pracują w godzinach, w których kurier dostarcza przesyłki lub nie chcą, aby ktoś wiedział o dostarczanej przesyłce. Przesyłkę z paczkomatu można odebrać przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu! Tego typu wysyłkę także obejmuje system śledzenia przesyłek InPost.

Poza tym InPost sprawdza się nie tylko w przypadku wysyłki krajowej, ale także międzynarodowej. I niezależnie czy są to paczki do Polski, czy jest to paczka do Niemiec, to możemy spokojnie monitorować i śledzić jej aktualną lokalizację, aż do momentu doręczenia przesyłki!

Poprzedni artykułPrognozy polskiego rynku nieruchomości – szanse i wyzwania
Następny artykułW co zainwestować milion złotych w 2020?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj