Kontenery biurowe – czy warto?

Kontenery biurowe zyskały w ostatnim czasie na popularności. Są rozwiązaniem niesamowicie praktycznym i stosunkowo, w porównaniu do wynajęcia standardowej powierzchni biurowej, niedrogim. Planując założenie własnej działalności gospodarczej, bez wątpienia warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem.

Tanie i praktyczne kontenery biurowe

Zaczynając dopiero prowadzenie własnej działalności gospodarczej, nasz budżet jest zwykle dość okrojony, dlatego warto szukać oszczędności, gdzie tylko się da. Kontenery biurowe są zdecydowanie bardziej ekonomiczne niż wynajęcie biura. Są niedrogie w późniejszym utrzymaniu i bez problemu możemy zmieniać ich lokalizację, ponieważ aby je postawić, polskie prawo nie wymaga od nas pozwolenia na budowę. Według przepisów są one elementem ruchomym i nie podlegają prawu budowlanemu.

Eleganckie i przestronne rozwiązanie

Choć zwykle nazwa „kontener biurowy” kojarzy nam się z ponurym, zaniedbanym, ciemnym i małym miejscem, w dzisiejszych czasach przedsiębiorstwa specjalizujące się w sprzedaży i wynajmie tego rodzaju rozwiązań oferują naprawdę wysokiej klasy produkty i usługi. Producent kontenerów jest w stanie dostosować przestrzeń biurową do indywidualnych potrzeb klienta. Powierzchnia wcale nie musi być mała. Kontenery można ze sobą łączyć, zarówno w poziomie, jak i w pionie. Zyskujemy w ten sposób więcej powierzchni użytkowej w niskiej cenie.

Kontenery biurowe – zalety

Pierwszą zaletą kontenerów biurowych jest cena, można je kupić bądź wynająć za stosunkowo niewielkie pieniądze. Nie wiążą się z nimi biurokracja oraz żmudne formalności. Kontener stawia się w ekspresowym tempie i nie jest stale związany w miejsce, które wybraliśmy. Bez problemu można go przetransportować z jednego końca świata na drugi. Dzięki temu rozwiązaniu, jako przedsiębiorcy jesteśmy dużo bardziej mobilni i tylko od nas oraz naszego aktualnego miejsca zamieszkania zależy lokalizacja naszej firmy. Kolejnym atutem tego rozwiązania jest możliwość modyfikacji kontenerów wedle naszych indywidualnych potrzeb i upodobań. Prace modernizacyjne przy kontenerze nie wymagają wiele czasu, ekipy budowlanej i rusztowań.

Wybierz nowoczesność

Nowoczesne kontenery, które wykorzystujemy jako przestrzeń biurową lub mieszkalną są w pełni wyposażone i absolutnie niczego im nie brakuje. Mają okna, drzwi, podłączenie do wody i energii elektrycznej. Wyglądają jak zwykłe, znane nam dotychczas biuro, ale różnią się od niego wieloma elementami. Są idealnym rozwiązaniem dla osób potrzebujących tymczasowej powierzchni biurowej lub biura, które może zmieniać swoje lokalizacje. Sprawdzają się jako biuro dewelopera na placu budowy, po zakończeniu której przenosi się je w kolejne miejsca. Wynajem kontenerów lub zakup kontenera biurowego nie są absolutnie powodem do wstydu. W żadnym wypadku, decyzja o kupnie kontenera nie świadczy to o tym, że nie stać nas na zwyczajne biuro, a jedynie o tym, że myślimy przyszłościowo i kalkulujemy co najbardziej opłaci się naszej firmie. To rozsądne i godne pozazdroszczenia podejście.

Poprzedni artykułJak powinien przebiegać sprawny proces likwidacji szkód w ubezpieczeniu IT?
Następny artykułPlusy sprzedaży kosmetyków z Europy Zachodniej w Twoim sklepie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj