Najlepsze odkurzacze o małych rozmiarach, które wprowadzą komfort do biura

Gdy wyposażysz się w jeden z tych gadżetów, okruchy na biurku i resztki włosów lub kurzu między klawiszami klawiatury roboczej staną się przeszłością. Z pewnością docenisz to małe, a jednak potężne urządzenie. Do zasilania będziesz potrzebować jedynie sprawnych baterii, natomiast wielkość odkurzacza pozwoli zabrać go dosłownie wszędzie.

W czym pomogą nam biurowe mini odkurzacze?

Wszyscy pracownicy biurowi z pewnością zmagają się z pospiesznym skonsumowaniem lunchu. Gdy liczy się czas, rzadko kiedy mamy możliwość na odstąpienie od pracy przy biurku związanej z działaniem na komputerze lub pracy w papierach. W sytuacji, gdy zdarzy nam się jeść nieopodal miejsca pracy, sami sobie jesteśmy winni okruchów, brudu i śladów w pobliżu klawiatury. Niewątpliwie zmniejsza to komfort naszej pracy. Mini odkurzacze pomogą ci jednak w tym przypadku. W końcu dla niektórych ludzi biurowe stanowisko to miejscu, przy którym spędzają znaczną część swojego dnia. Bardzo często miejsce to, staje się drugim domem.

Wykorzystaj poręczne odkurzacze. Te akcesoria biurowe możesz zabrać ze sobą do plecaka lub do teczki. Nie zajmują zbyt wiele miejsca. Musisz zadbać jedynie o zapas baterii, dzięki którym zawsze będą gotowe do pracy. Niewielkich gabarytów odkurzacz pozwoli ci zachować imponujący poziom higieny na stanowisku pracy. Dotrzesz za jego pomocą nawet do małych, ciasnych pomieszczeń, które zazwyczaj są bardzo trudno dostępne.

Pamiętaj, że chociaż ich głównym przeznaczeniem jest utrzymanie swojego biura w higienicznym stanie, możesz je wykorzystać w wielu innych sytuacjach. Zabierz swój mini odkurzacz w celu wysprzątania auta i zobacz jakie cuda potrafi zdziałać ten gadżet. Za jego pośrednictwem szybko usuniesz sierść zwierząt, kurz, a także brud innego pochodzenia. Mini odkurzacze bardzo często oferowane są w ciekawej formie. Producenci rysują na nich zabawne buźki, emotikony lub ciekawe postaci z bajek. W ten sposób możesz nakłonić swoje dziecka do utrzymywania czystości w pokoju, gdy sprezentujesz mu mini odkurzacz na baterie.

Wonyered Keyboard Mini Cleaner

W przypadku tego modelu, który zakupimy na zagranicznych serwisach online, możemy liczyć na ogromną moc. Niech was nie zwiedzie jego niewielki rozmiar. Jest niezwykle silny i z łatwością wciąga włosy i kurz z trudno dostępnych miejsc. Dzięki niemu pozbędziemy się kawałków jedzenie z klawiatury i szybko odświeżymy powierzchnię swojego miejsca pracy.

Ten bezprzewodowy sprzęt został wyposażony w dwie dysze o różnych rozmiarach. Producent za pośrednictwem tego rozwiązania dostosował swój mini odkurzacz do różnych scenariuszy sprzątania. Jedna dysza pozwoli nam na wydłubanie drobnych elementów brudu spomiędzy trudno dostępnych miejsc, gdy zmiana na drugą dyszę pozwoli nam na dokładne wysprzątanie szerszej powierzchni. Druga dysza jest szczególnie efektywna, gdy zajmiemy się odkurzaniem naszego biurka i podłogi dookoła miejsca pracy.

Poprzedni artykułDrukowane materiały reklamowe – wysoka skuteczność i niski koszt!
Następny artykułOperator wózka widłowego – Co warto wiedzieć o kursie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj