Pompy ELRO – zakup, montaż i serwis

Pompy przemysłowe to jedne z najczęściej spotykanych urządzeń, które mają niezwykle szeroki zakres zastosowania. Używane są zarówno w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym czy chemicznym, jak i przemyśle ciężkim. Rodzajów pomp jest wiele, dobrych i cenionych producentów jednak mniej. Wśród nich znajduje się marka ELRO, której pompy dostępne są także w polskiej dystrybucji. Gdzie można kupić tego typu pompy i jak dobrać odpowiedni ich rodzaj do danego zastosowania?

Pompy ELRO od GAA Lobex

Polską firmą, która zajmuje się kompleksową dystrybucją pomp ELRO, jest GAA Lobex. Przy czym warto zaznaczyć, że jest to oficjalny przedstawiciel handlowy marki, dlatego też decydując się na zamówienie pompy od tego sprzedawcy, można być pewnym jakości usług i przede wszystkim doskonałej znajomości, zarówno oferowanych produktów, jak i ich najbardziej efektywnych zastosowań.

W ofercie GAA Lobex znajdziemy takie pompy ELRO, jak:

  • pompy perystaltyczne seria M3000
  • pompy perystaltyczne samozasysające seria IP, XP

To jednak nie wszystko. Jak firma zapewnia, oferuje ona także inne usługi, jakie konkretnie?

Pomoc w doborze urządzenia i osprzętu

Tym, co zasługuje na szczególną uwagę, jest fakt, że firma GAA nie tylko sprzedaje pompy ELRO, ale także oferuje pomoc i doradztwo w doborze najlepszego rodzaju pompy do danego zastosowania. Przedsiębiorstwo posiada bowiem profesjonalne zaplecze serwisowe, gdzie pracują doświadczeni inżynierowie, którzy służą w pełni fachowym doradztwem. Wszystkie zapytania w kwestiach technicznych można kierować do biura techniczno-hadnlowego mieszczącego się w siedzibie głównej firmy, czyli w podkarpackim Jarosławiu lub do jej oddziałów regionalnych.

GAA-Lobex posiada bowiem biura regionalne rozsiane po całej Polsce. Łącznie jest ich aż dziewięć, co pozwala na szybki i łatwy kontakt z przedstawicielami firmy. Natomiast samo dopasowanie odpowiedniego urządzenia i osprzętu oparte jest o informacje dostarczone przez zainteresowanego kupnem pompy klienta.

Proces ten obu stronom ułatwiają dostępne na stronie GAA kwestionariusze, których wypełnienie przez klienta pozwala ocenić specjalistom pracującym w firmie, jaka pompa w danej aplikacji będzie mieć najbardziej wydajne zastosowanie. Doradztwo to jednak nie wszystko, na co mogą liczyć klienci przedsiębiorstwa z Jarosławia. Firma świadczy również inne dodatkowe usługi, które z punktu widzenia klienta są bardzo istotne.

Montaż i serwis

Oprócz pomocy przy doborze pompy do danej instalacji GAA Lobex oferuje na życzenie klienta usługi montażu urządzenia na miejscu. Warunki montażu są ustalane indywidualnie. Poza tym firma zapewnia również (przez okres ustalony w umowie) dostawę części zamiennych oraz innych materiałów i akcesoriów potrzebnych do działania zakupionego urządzenia. Wszystkie ważne informacje na temat sprzedaży urządzeń oraz usług znajdują się w warunkach ogólnych sprzedaży GAA, dostępnych na stronie internetowej przedsiębiorstwa. Ponadto klienci mogą liczyć również na profesjonalny serwis, co jak wiadomo, w przypadku aplikacji przemysłowych, jest czynnikiem kluczowym.

Poprzedni artykułKiedy konieczna jest pomoc kancelarii odszkodowawczej?
Następny artykułObsługa prawna firmy – w jakich sprawach może pomóc?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj