Głosy lektorskie on-line – przesłuchaj je i wybierz najlepszy!

Dobór właściwego lektora do realizacji projektu ma bardzo duże znaczenie. Niezależnie od tego, czy chodzi o reklamę, czy też o audiobooka, konieczne jest wybranie takiego głosu lektorskiego, który będzie mógł zagwarantować optymalny efekt. Teraz jego wyszukanie nie jest tak trudne – można zrobić to on-line!

Internetowe bazy zawierające głosy lektorów – https://www.powitania.pl/bank-glosow/ cieszą się obecnie bardzo dużym powodzeniem. Tego typu serwisy pozwalają na błyskawiczne zapoznanie się z próbkami głosów lektorów męskich oraz damskich, a także dziecięcych, co pozwala na łatwe wyselekcjonowanie tych, które sprawdzą się w realizacji danego projektu.

Głosy lektorskie wybierane są między innymi do:

  • nagrań reklamowych – radiowych i telewizyjnych
  • filmów – fabularnych, dokumentacyjnych czy biznesowych
  • zapowiedzi telefonicznych oraz systemów „automatyczna sekretarka”
  • gier komputerowych i innych programów multimedialnych
  • audiobooków

Jak widać, lektorzy mogą uczestniczyć w różnego rodzaju nagraniach – zarówno w celach komercyjnych, jak również w projektach na rzecz organizacji, samorządów, instytucji publicznych.

Sprawdź dostępne głosy lektorów on-line!

Kiedyś, gdy konieczne było wybranie odpowiednich głosów lektorskich, trzeba było osobiście udać się do studia udostępniającego nagrania lektorskie. Teraz jednak można zrobić to łatwiej – głosy lektorów dostępne są również całkowicie on-line, na stronach internetowych nazywanych bankami czy bazami głosów. Takie strony internetowe zawierają darmowe próbki głosów lektorskich, w tym lektorów bardzo znanych i rozpoznawalnych, a także tych dopiero rozpoczynających swoją karierę. To głosy damskie, męskie, dziecięce, a także głosy lektorów zagranicznych. Możliwość przesłuchania wszystkich z nich pozwala na łatwiejszy dobór najlepszego głosu do konkretnej produkcji. Co więcej, bardzo często na stronach tego typu możemy nie tylko sprawdzić głosy lektorów, ale również mamy możliwość zlecenia nagrania głosów lektorskich on-line. To wygodne i szybkie rozwiązanie dla każdego, kto chce zlecić przygotowanie profesjonalnych nagrań!

Poprzedni artykułZalety związane z gadżetami reklamowymi
Następny artykułNajpopularniejsze rodzaje przekładni i ich zalety

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj