Nowoczesne magazyny na wynajem w Krakowie i okolicy – przegląd

W Krakowie nie brakuje atrakcyjnych powierzchni magazynowo-biurowych. Przykładem są inwestycje 7R Park Kraków czy Panattoni Park Kraków. Poniżej przegląd najważniejszych z nich

7R – nowoczesne powierzchnie magazynowe

Firma 7R realizuje od 2009 roku nowoczesne powierzchnie magazynowe w całej Polsce. Budowane hale produkcyjne i magazyny do wynajęcia w Krakowie, Rzeszowie, Łodzi i wielu innych lokalizacjach cieszą się dużą popularnością wśród inwestorów i przedsiębiorców zarówno polskich, jak i zagranicznych. Zaletami są m.in. dobre położenie, poczucie bezpieczeństwa, pomoc w procesie transakcji na każdym etapie realizacji inwestycji

7R Park Kraków – magazyny na terenie Wielickiej Strefy Aktywności Gospodarczej

7R Park Kraków – nowoczesny park magazynowy w województwie małopolskim – obejmuje aktualnie aż osiem budynków o łącznej powierzchni około 180 000 mkw. Dla poszukujących magazynów na wynajem w Krakowie lub okolicy, Kokotów jest atrakcyjną lokalizacją.

Znajduje się tuż obok stolicy Małopolski, na terenie Wielickiej Strefy Aktywności Gospodarczej. Co ciekwe, Famix, firma zajmująca się dystrybucją artykułów spożywczych, wynajęła niemal 8 tys. mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w 7R Park Kraków i 7R Park Rzeszów.

Wygodny dojazd do centrum Krakowa i dogodne skomunikowanie z resztą kraju – w pobliżu przebiega autostrada A4 i droga ekspresowa S7 – to kolejne zalety inwestycji. Co więcej, park ten jest położony atrakcyjnie także dla jego przyszłych pracowników dojeżdżających z centrum Krakowa.

Panattoni Park Kraków – magazyny do wynajęcia koło A4

Panattoni Park Kraków to ogromne przedsięwzięcie dewelopera na terenie Małopolski, gdyż obejmuje już aż cztery inwestycje.

Jako przykład omówmy inwestycję Panattoni Park Kraków II, która jest drugą w okolicy Krakowa. Znajduje się w Skawinie, około 15 km od centrum miasta. Nowoczesny park logistyczny przystosowano do różnych potrzeb przedsiębiorców działających w wielu branżach, m.in. spożywczej, logistycznej itd.

Tuż obok znajduje się autostrada A4 gwarantująca szybkie i wygodne połączenie z Wrocławiem, Śląskiem i Niemcami. Do dyspozycji najemców oddano aż 15 400 mkw. powierzchni magazynowej klasy A.

Goodman BTS Valeo Skawina – aż 27 500 mkw

Na uwagę zasługują także magazyny w Skawinie, czyli inwestycja Goodman BTS Valeo Skawina. Magazyn jest drugim projektem zrealizowanym przez Goodmana dla Valeo Autosystemy w Polsce.

Poprzedni artykułKiedy warto zamówić kuriera do domu?
Następny artykułUmowa rezerwacyjna mieszkania u dewelopera – co warto o niej wiedzieć?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj